SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Heroltice - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Heroltice. Areál se nachází v Orlických horách.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte smažák či uzená cigára.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Muzeum Zábřeh, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 2.12.

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C