SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Kubova Huť ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Kubova Huť a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete hamburger či párek v rohlíku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Lepší hodnocení než 58% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 2.12.

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C