SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Chotouň - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Chotouň a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete uzená cigára nebo řízečky.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Armádní muzeum v Praze.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme být hodní příliš, ale 66% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 2.12.

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C