SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Zlatá Olešnice

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Ski areál Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Jizerských horách nedaleko města Semily a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek. Úprava svahu probíhá denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. párek v rohlíku nebo horkou čokoládu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 48%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.10.
pěkně
18°C
13°C
Úterý
3.10.2023
jasno
20°C
15°C
Středa
4.10.2023
zataženo
16°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
16°C
8°C