SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Bílá - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Bílá! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází čtveřice vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete gulášek či bramboračku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Karlovské muzeum.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 74%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 1.10.
částečně oblačno
16°C
10°C
Pondělí
2.10.2023
pěkně
18°C
13°C
Úterý
3.10.2023
jasno
20°C
15°C
Středa
4.10.2023
zataženo
16°C
7°C