SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Hluboká ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Hluboká je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete česnečku a zelňačku.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 69%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 2.12.

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C