SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Alšovka Měděnec se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Alšovka Měděnec a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Štve Vás to? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

Čtěte také: Alšovka Měděnec - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 2.10.
pěkně
18°C
13°C
Úterý
3.10.2023
jasno
20°C
15°C
Středa
4.10.2023
zataženo
16°C
7°C
Čtvrtek
5.10.2023
částečně oblačno
16°C
8°C