SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Pernink - Nad nádražím ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Pernink - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 560m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte smažák a kofolu.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 28.1.
Zataženo
1°C
-4°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
0°C
4°C
Neděle
30.1.2022
Skoro jasno
3°C
-2°C
Pondělí
31.1.2022
Zataženo
0°C
0°C