SKI AREÁL POTŠTÁT
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Areál Hluboká ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Hluboká je pro vás to pravé.

Ski areál Luka nad Jihlavou

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Luka nad Jihlavou.

Chotouň - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Chotouň a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Kubova Huť ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Kubova Huť a užijte si zimní radovánky naplno!

Kladky - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Kladky.

Zimní středisko Kempaland

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kempaland.

Kam na zimní dovolenou?

Zima přichází mílovými kroky. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Dolní Lomná - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Dolní Lomná je pro vás to pravé.

Heroltice - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Heroltice.

Zimní středisko Lysá hora

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Lysá hora je pro vás to pravé.

Příprava před odjezdem na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Zimní středisko Búřov

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Búřov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nedvědice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Nedvědice je pro vás to pravé.

Do ski areálu Armaturka se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Armaturka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Pernink - Nad nádražím ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Pernink - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Líšný - příliš nás nepotěšil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Líšný je pro vás to pravé.

Do ski areálu Alšovka Měděnec se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Alšovka Měděnec a užijte si zimní radovánky naplno!

Jak nepromrznout

Plánujete zimní dovolenou? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Některé české firmy si jsou dokonce tak jisté kvalitou svých výrobků, že nabízejí zákazníkům nadstandardní tříletou záruku. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Ski areál Polička

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Polička a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Telnice - to pravé místo pro rekreaci

Zkuste středisko Telnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Bílá - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Bílá!

Zimní středisko Pecka

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Pecka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Klíny ostudu neudělal

Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Klíny!

Zimní středisko Zlatá Olešnice

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Na kole v okolí města Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je považováno mnoha cyklisty, vodáky i turisty za město, které je výchozím bodem pro cestování po jihočeském regionu Třeboňska. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 2.12.

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C